MICE

Kongre ve Seminer Organizasyonları

OYAK Turizm ve Organizasyon Hizmetleri, ulusal veya uluslararası her tip ve büyüklükteki kongre ve seminer organizasyonlarını, profesyonel ekip ve titiz çalışmalarla gerçekleştirmektedir.

Çalışmalara; duyuru broşürlerinin hazırlanması, postalama hizmetleri, program kitapçıklarının hazırlanması, delegelerin konaklama organizasyonları, toplantı salonlarının ayarlanması ve rezervasyonların yapılması gibi işlemlerle başlamaktadır.

İkinci aşamada; organizasyon süresince verilen ulaşım ve transferler, karşılama hizmetleri, kongre elemanı ve teknik ekipman sağlanması, simultane tercüman görevlendirme, ön kayıt ve kayıt masalarının kurulması, bilgisayar alt yapısı ve otomasyon kurulumu, profesyonel sekretarya hizmetleri, iletişim hizmetleri, dekorasyon, gala ve kapanış gecesi organizasyonları, fuar ve stant hazırlığı, ilgili malzemelerin sağlanması yer almaktadır.

Organizasyon süresince ve sonrasında basın ve halkla ilişkiler servisleri, şehir turları gibi özel hizmetleri de sunan OYAK Turizm ve Organizasyon Hizmetleri, deneyimli ekibiyle kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Uzman ekibimizin sizlere en iyi çözüm ve alternatifleri sunabilmesi için ​''Ön Talep ve Bilgi Formunu'' doldurmanızı rica ederiz.
Ön Talep ve Bilgi Formu