MICE

Yurt Dışı Gezi ve Organizasyonları

Firmaların çalışanlarına veya yetkili satıcılarına teşvik amacı ile düzenledikleri  yurtdışı turların önemi büyüktür. Düzenlenen gezinin organizasyonu,  doğru destinasyon seçimi, ulaşım ve konaklama seçenekleri, bütçe çalışmaları, tur programlarının hazırlanması,  organizasyona uygun rehber seçimi gibi konular planlanan gezinin amacına uygun geri dönüşleri alabilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

OYAK Turizm ve Organizasyon ekibi deneyimli çalışanları ile firmaların amacına uygun ve katma değer sağlayan çalışmalar yapmakta, yurtiçi ve yurtdışında geniş bir alanda seçenekler sunmaktadır. 

Ayrıca yurtdışı bağlantıları olan ulusal ve uluslararası firmaların ülkemiz dışında yaptıkları ve gerek yabancı ülkelerin birçoğunu kapsayan gerekse bazı bölgelerde yaptıkları bölgesel toplantıların organizasyonları da yabancı dil bilen profesyonel ekibimiz  tarafından yerinde ve en uygun çözümlerle düzenlenmektedir.

Uzman ekibimizin sizlere en iyi çözüm ve alternatifleri sunabilmesi için ​''Ön Talep ve Bilgi Formunu'' doldurmanızı rica ederiz.
Ön Talep ve Bilgi Formu