6 Şubat 2016  /  1:43
  Genel Bilgiler
  Misyon ve Vizyonumuz
  Değerlerimiz
  Üye Olduğumuz Kuruluşlar
  İnsan Kaynakları
 
 
 


OYAK Turizm Hizmetleri, bir OYAK iştiraki olan OYAK Pazarlama Hizmet ve Turizm A.Ş.'nin çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte ve her geçen gün büyümektedir.

Bu büyük birlikteliğin turizm alanındaki hizmetlerini yürüten OYAK Turizm Hizmetleri, İstanbul ve Ankara’daki acentelerinde geniş bir ekiple ve daima müşteri memnuniyetini hedef alarak hizmet vermektedir.

Kurumsal ve bireysel organizasyonlar, yurtiçi ve yurtdışı motivasyon gezileri, toplantı organizasyonları, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti temini, iş seyahatleri, otel rezervasyonları gibi servisler veren OYAK Turizm Hizmetleri, Türk turizmine büyük katkılar sağlamaktadır.

OYAK Turizm Hizmetleri’nin prensipleri; şeffalık, müşteri odaklılığı ve dürüstlük ilkeleri üzerine yapılanmıştır. Yüksek hizmet kalitesi yaratmayı hedefleyen OYAK Turizm Hizmetleri, hızlı ve güvenilir bilgi akışı sunarak uygun fiyatlarla üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hizmet kalitesinin yüksek olması için tedarikçilerin bilgi, ürün, fiyat, esneklik gibi özelliklerini dikkate alan OYAK Turizm Hizmetleri, disiplinli olmayı ve kurumsal yaklaşımlarda bulunmayı bir görev saymaktadır.

IATA, ASTA, ICCA gibi uluslararası birliklerin ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği TÜRSAB'ın üyesi olan OYAK Turizm Hizmetleri, tüm havayolları ile yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet rezervasyonları, toplantı, , seminer ve kongre organizasyonları, özel turlar, yurtiçi ve yurtdışı özel grup organizasyonları, basın toplantıları, ödül törenleri, yabancı grupların ülkemizde ağırlanması, açılış organizasyonları, lansmanlar gibi pek çok organizasyon yapmakta, deneyimli ekibi ile müşterilerine maksimum fayda sağlamaktadır.

Turizm sektöründe geleceğe dönük çalışmalarını, güçlü stratejilerle destekleyen OYAK Turizm Hizmetleri, çağdaş hizmet anlayışının temsilciliğini yapmaktadır.
© 2016 Oyak Pazarlama - Tüm hakkları saklıdır
Gizlilik ve Güvenlik Şartları  |  Sözleşme Şartları  |  Genel Şartlar
OYAK kuruluşudur.